Płyty


Nagranie naszej pierwszej płyty o nazwie "Strumienie Żywej Wody" zostało zarejestrowane na żywo, w kościele p.w. św. Jakuba Apostoła w Myślenicach dnia 16.VI.2012 roku, w liturgiczne wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
W dzieło włączyli się przedstawiciele diakonii muzycznych ze wspólnot: Betania, Rycerstwo św. Michała Archanioła,Krzew Winny, Magnificat, Nazaret, Nowe Jeruzalem, Nowe Życie, Schola rodzinna z Kostrza, W drodze, Wspólnota Przemienienia oraz nasi przyjaciele z Krakowa, Nowego Sącza i Wieliczki.
Aranżację pieśni i poprowadzenie całego Zespołu zawdzięczamy naszej niezastąpionej Marysi Krawczyk.
Nieocenioną i bezinteresowną pomocą w realizacji nagrania wsparli nas: Paweł Kluczewski i Studio Rapid Fire oraz Arkadiusz Motyka.

Na początku drogi modlitwy przyzywamy Ducha Świętego i wypowiadamy tkwiące w głębi serca pragnienie, by Jezus poił nas Wodą Życia z niewyczerpanego Źródła swojej Miłości (1), zwracamy się do Matki, posłusznej woli Ojca, Oblubienicy Ducha Świętego, dającej nam swojego Syna (2) i razem z Nią rozpoznajemy Mesjasza (3). W naszym zamknięciu i niemocy prosimy Zmartwychwstałego, by On nas powiódł ku Życiu (4). Pan przychodzi i podnosi nas ze śmierci grzechu, stwarza na nowo (5). Otwierają się nasze oczy, widzimy, że nie jesteśmy sami- że Bóg jest z nami! (6) Odkrywamy otrzymaną godność i piękno- zaczynamy widzieć siebie takimi, jakimi sam Bóg nas widzi (7).Budzi się okrzyk triumfu i wyznanie Apostoła Tomasza- "Pan mój i Bóg mój" i wraz z całym stworzeniem włączamy się w nieustającą na niebiosach chwałę Boga (8)...Lista utworów:


1. Niech strumienie żywej wody (sł.i muz.Krzysztof Szczypuła)

2. Matko niosąca Boga (sł. M.Tadel, muz. M.Rabczak)

3. Oto Mesjasz (sł. i muz. autor nieznany)

4. Przychodzisz Panie (sł. E.Drożniewicz, muz. L.Twardowski

5. Oto Ja, twój Bóg (sł.i muz. M.Walczak)

6. Emmanuel (sł. i muz. autor nieznany)

7. Jesteśmy piękni Twoim pięknem, Panie (muz. P.Pałka)

8. Godzien, o godzien (sł. i muz. A.Turner&P.Howard)


Jeżeli chcesz zobaczyć, jak powstawała nasza płyta, zajrzyj TUTAJ

A oto i próbki utworów: